location
04080 м.Київ, вул. Кирилівська, 53
phone
(+38) 044 239 1901
(+7) 495 989 86 05
для міжнародних дзвінків
Closure DIN18 with spatula
Кришка 1.4м зі шпателем (горловина GL18)
Кришка 1.4СRС (горловина Ø28)
Screw cap PP28
Кришка 1.4д конус (горловина Ø28)
Closure PP28 with TE
Кришка 1.4д (горловина Ø28)
Closure DIN18
Кришка 1.4м (горловина GL18)
CLOSURE DIN18
Кришка 1.4к (горловина GL18)
Screw cap 12mm
Кришка 1.4в (горловина Ø12)
Screw cap 20mm
Кришка 1.1а(Б) (горловина Ø20)
Screw cap 20mm
Кришка 1.1а(А) (горловина Ø20)
IMC
Кришка 1.3 (горловина Ø16)
Screw cap 20mm
Кришка 1.1 (горловина Ø20)

Виробництво кришок гвинтових

Кришки гвинтові або нагвинчувані – один із найбільш затребуваних різновидів закупорювальних виробів для гвинтових флаконів. Кришки до фармацевтичної тари виготовляються з поліетилену високого, низького тиску та інших полімерів, які дозволено застосовувати для медичних потреб. ТОВ «Фарммаш» здійснює виробництво кришок на сучасному обладнанні за технологією викручування. Завдяки цьому різьба забезпечує надійну фіксацію кришки й герметизацію горловини, а можливість мимовільного відкручування виключена.

 

Види кришок

Кришки нагвинчувані сумісні з тарою з різних матеріалів, зокрема ПЕТ тарою, скляною. Вони можуть бути однокомпонентними й багатокомпонентними, розрізняються конструктивними особливостями й діаметром горловини. Ми випускаємо 3 види нагвинчуваних кришок:

 • без контролю першого відкриття;
 • з контролем першого відкриття;
 • з контролем першого відкриття і функцією захисту від дітей.

 

Кришки без контролю першого відкриття

Найпростіший різновид закупорювально-нагвинчуваних виробів, однокомпонентні кришки. Деякі моделі забезпечують герметизацію флаконів без додаткових закупорювальних виробів, інші призначені для використання в комплекті з пробками, пробками-крапельницями. ТОВ «Фарммаш» пропонує 5 моделей кришок без контролю першого розкриття:

 • 4в, під горловину діаметром 12 мм;
 • 1.3 – для горловин 16 мм, може використовуватися з пробкою, горизонтальною пробкою-крапельницею;
 • 1.1 може використовуватися в комплекті з пробкою ніпельною 2.1 і пробкою аптечною 2.1 А;
 • 1.1 А(Б) призначена для використання з пробкою-крапельницею 2.2 А(Б);
 • 1.1 А оснащена ущільнювальним кільцем, що забезпечує герметизацію без пробок.

Всі кришки стандарту 1.1 призначені для герметизації горловин 20 мм.

 

Кришки з контролем першого відкриття

Однокомпонентні і багатокомпонентні вироби, обов’язковим елементом яких є контрольне кільце. Кільце з’єднане з кришкою в декількох точках, для руйнування цього з’єднання необхідно докласти зусилля, таким чином, забезпечується захист від випадкового розкриття і контроль несанкціонованого розкриття. Непорушене з’єднання служить підтвердженням справжності препарату й того, що первинну упаковку не розкривали. Ми пропонуємо нагвинчувані кришки для горловин різного стандарту, з різною комплектацією:

 • для горловини DIN 168, GL18 – кришки 1.4м (варіанти комплектації – з ущільнювальним конусом, спіненою прокладкою, зі шпателем), а також 1.4к, однокомпонентні, сумісні з пробками-крапельницями;
 • для горловини DIN 6094, PP 28 – багатокомпонентні (з кільцем і прокладкою) кришки 1.4д і 1.4д конус. Сумісні з дозувальним стаканом СД-20.

 

Кришки із захистом від дітей

Багатокомпонентні закупорювально-нагвинчувані вироби типу CRC (Child resistent caps або child proof caps) складаються з 4 деталей:

 • кришка;
 • кільця контрольного розкриття;
 • ковпачок;
 • прокладка.

 

Кришка виготовлена з ПВТ, кільце  – з ПНТ, ковпачок – з поліпропілену, прокладка – зі спіненого поліетилену (як стандартне рішення, можливі інші під замовлення). Кришки типу CRC можна відкрутити тільки після натискання, така конструкція виключає випадкове відкриття ліків дитиною. Захисний механізм відповідає ДСТУ і міжнародним стандартам. Ми пропонуємо кришки 1.4 CRC для горловини 28 мм, а також плануємо в 2021 році почати виробництво для горловини DIN 168, GL18. У стандартному виконанні вони можуть комплектуватися пробками типу 2.5 – пробкою-дозатором або пробкою-адаптером для шприца. Під замовлення можливе внесення до конструкції кришки змін, які дозволять комплектувати її іншими різновидами закупорювально-дозувальних виробів. Також кришка сумісна з мірним стаканом СД-15.

 

Кришки нагвинчувані оптом від виробника ФАРММАШ

ТОВ «Фарммаш» пропонує оптові партії кришок нагвинчуваних для фармацевтичної тари за ціною виробника. Можна вибрати один із варіантів стандартної комплектації або замовити комплектацію під запит клієнта. Система менеджменту якості на підприємстві сертифікована за ISO 9001-2015, а виробництво здійснюється в умовах чистого приміщення класу ISO 7. Ми гарантуємо відмінні герметизуючі характеристики кришок і їх відповідність вимогам до фармацевтичної упаковки, а також безперебійні поставки партій будь-якого обсягу. Для оформлення індивідуального замовлення, отримання інформації про ціни та консультації з інших питань скористайтеся формою на сайті або зателефонуйте нам, напишіть на електронну пошту.

Хочете звязатись з нами? Заповніть форму, і ми Вам зателефонуємо

Зв'яжіться з представником компанії для отримання додаткової інформації

close