location
04080 м.Київ, вул. Кирилівська, 53
phone
(+38) 044 239 1901
(+7) 495 989 86 05
для міжнародних дзвінків
Screw-on bottle 30ml 18/415
Флакон Фр4-30 (горловина 18/415)
Screw-on bottle 10ml 18/415
Флакон Фр4-15 (горловина 18/415)
Screw-on bottle 10ml 18/415
Флакон Фр4-10 (горловина 18/415)
Squeeze nasal spray bottle 30ml
Флакон-спрей Фс2-30 нажимний
Squeeze nasal spray bottle 20ml
Флакон-спрей Фс2-20 нажимний
Dropper bottle 5 and 10ml
Флакон-крапельниця Фк2-10
Dropper bottle 5ml
Флакон-крапельниця Фк2-5
Dropper bottle 30ml
Флакон-крапельниця Фк-30
Dropper bottle 15ml
Флакон-крапельниця Фк-15
Dropper bottle 10ml
Флакон-крапельниця Фк-10

Виробництво полімерних флаконів

ТОВ «Фарммаш» пропонує великий асортимент полімерних флаконів для фармацевтичної продукції. Вони виготовляються з полімерів, застосування яких дозволено у фармацевтичній промисловості. Флакони можуть також застосовуватися в якості упаковки для косметики, гігієнічних засобів. На нашому підприємстві налагоджено виробництво флаконів з високоякісної полімерної сировини (поліетилен низького і високого тиску, поліпропілен) за сучасними технологіями.

Флакони різного типу виготовляються методом лиття під тиском або інжекційно-видувним. Застосування нового виробничого обладнання відомих брендів і первинної сировини дозволяють гарантувати високу якість продукції. Додаткові переваги ТОВ «Фарммаш» – відповідність умов виробництва сучасним світовим стандартам:

 • система менеджменту якості сертифікована за ISO 9001-2015;
 • впроваджена технологія виробництва в умовах чистого приміщення класу ISO 7.

Види флаконів

Пластикові (полімерні) флакони – один із найбільш поширених різновидів тари для рідких лікарських форм. Матеріали, з яких вони виготовляються, мають низку переваг:

 • легкі;
 • небиткі;
 • інертні по відношенню до лікарської, косметичної, харчової продукції;
 • доступні за ціною.

Ми випускаємо 3 види флаконів – гвинтові, крапельниці та спреї, у кожного виду свої конструктивні особливості та функціональне призначення.

 

Флакони гвинтові

На горловині таких флаконів виконана різьба для гвинтової фіксації насосів-дозаторів або кришок. Гвинтові флакони сумісні з насосами-дозаторами гортанного, назального і бічного типу для горизонтального і вертикального розпилення препаратів. Випускається 3 моделі флаконів Фр4 різного номінального об’єму – 10, 15 і 30 мл. Вони розрізняються висотою, діаметром денця, але всі мають однаковий стандарт горловини 18/415.

 

Флакони-крапельниці

Флакони-крапельниці (Фк) розроблені спеціально для крапельного дозування рідких лікарських форм. Це складена упаковка з 3 частин:

 • флакон з ПНД (поліетилен низького тиску), ПВД (поліетилен високого тиску), ПП (поліпропілен), натурального або білого кольору, також можливе виготовлення кольорових флаконів під замовлення;
 • пробка-крапельниця з ПНД;
 • кришка з контролем першого розкриття з ПВД, можливе фарбування в різні кольори.

 

 

Інжекційно-видувний метод виробництва дозволяє з точністю витримати діаметр горловини і забезпечити збіг її осі з віссю флакона. Завдяки цьому флакони стійкі, не перекидаються в процесі переміщення конвеєром, а крапельниця герметично прилягає до горловини. Тара готова до розливу лікарських препаратів, не потребує миття. Флакони-крапельниці розрізняються дизайном і об’ємом:

 • Фк1 – 10, 15 і 30 мл;
 • Фк2 – 5 і 10 мл.

 

Флакони-спреї

Флакони-спреї (Фс) також призначені для рідин, їх конструкція забезпечує розпорошення лікарських препаратів при натисканні на центр флакона. Кожен виріб комплектується дозатором і кришкою, у флаконів об’ємом 20 мл кришка звичайна, 30 мл – з контролем першого розкриття.

 

Полімерні флакони оптом від виробника ФАРММАШ

ТОВ «Фарммаш» здійснює оптові поставки зручних, функціональних полімерних флаконів різної конструкції та об’єму за доступною ціною. Серед наших постійних клієнтів провідні українські та зарубіжні виробники лікарських препаратів, аптечної косметики. За вибором замовника можливе виробництво з полімерів, які відповідають вимогам Європейської фармакопеї та / або FDA. За замовчуванням флакони упаковуються в подвійні поліетиленові пакети. Можливе пакування, яке передбачає подальшу радіаційну стерилізацію, або в пакети для газової стерилізації.

Флакони і комплектуючі (крапельниці, дозатори, кришки) поставляються в коробах, великооптові партії – на палетах. На сайті є форма зворотного зв’язку, за допомогою якої ви можете запросити додаткову інформацію, уточнити актуальні ціни на продукцію. Також із нашими менеджерами можна зв’язатися по телефону, по електронній пошті.

Хочете звязатись з нами? Заповніть форму, і ми Вам зателефонуємо

Зв'яжіться з представником компанії для отримання додаткової інформації

close