location
04080 м.Київ, вул. Кирилівська, 53
phone
(+38) 044 239 1901
(+7) 495 989 86 05
для міжнародних дзвінків
Measuring cup 15ml
Стакан дозуючий СД-15
Стакан дозуючий СД-20
Measuring spoon 5ml
Ложка дозуюча ЛД-5

Виробництво мірних аксесуарів

ТОВ «Фарммаш» виробляє призначені для потреб фармацевтичної промисловості дозувальні вироби за сучасними технологіями. Мірні стакани та ложки виготовляються з високоякісного поліпропілену від провідних постачальників полімерної сировини – LyondelBasel, MOLGroup, Sabic. Цехи оснащені високотехнологічним обладнанням – термопластичними автоматами Engel і Arburg. Мірні аксесуари виробляються методом лиття під високим тиском.

Висока якість виробів ТОВ «Фарммаш» обумовлена такими складниками:

 • використовується первинна сировина, яка відповідає вимогам Фармакопеї;
 • виробництво здійснюється на новому сучасному обладнанні;
 • всі види фармацевтичної продукції виробляються в умовах чистого приміщення класу ISO 7;
 • система менеджменту якості відповідає вимогам актуального стандарту ISO 9001-2015.

 

Види мірних виробів

Ми випускаємо 2 види мірних виробів для ліків:

 • ложка дозувальна (ЛД);
 • стакан дозувальний (СД).

 

Мірна дозувальна ложка

Ложка дозувальна ЛД – 5 дозволяє відміряти невеликі дози рідких лікарських препаратів. Максимальна доза ліків, яку можна відміряти за допомогою ложки, відповідає її ємності, – 5 мл. На внутрішню поверхню черпала нанесені мірні поділки, які відповідають меншим дозам: 1 мл, 1,25 мл, 2 мл, 2,5 мл. Ложка дозувальна виготовлена методом лиття з первинної полімерної сировини. Матеріал ложки не вступає в хімічну реакцію з лікарськими препаратами, не вбирає смаки і запахи. Ложка має зручну ергономічну форму. Компактні розміри (90, 8х32, 9 мм, ширина ручки 12,8 мм) дозволяють вкладати її в картонну упаковку з флаконом ліків.

 

Мірний дозувальний стакан

Ми пропонуємо 2 дизайни стаканів дозувальних:

 • СД 15, ємність 15 мл, на стінки нанесені мірні поділки 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 7, 7.5, 8, 9, 10, 11, 12, 12.5, 15 мл;
 • СД 20, ємність 20 мл, градуювання 2.5, 5, 7.5, 10, 12.5, 15, 20 мл.

Обидва мірні дозувальні стакани мають циліндричну форму, виготовлені з гігієнічного, твердого, легкого, але міцного полімеру. Прозорий стакан із чітким градуюванням дозволяє з високою точністю відміряти потрібну дозу ліків. Стакан СД 15 може комплектуватися пластиковою кришкою 1.4 CRC з функцією захисту від дітей (діаметр горловини 28 мм). Стакан СД 20 – кришкою 1.4 Д або 1.4 Д конус.

 

Значення дозувальних виробів для фармацевтичної промисловості

Точне дозування має величезне значення не тільки в процесі виготовлення лікарських засобів, але і в ході застосування готових ліків пацієнтами. Фармацевти при виготовленні ліків користуються високоточними вимірювальними приладами. А пацієнти нерідко відміряють разову дозу рідкого лікарського препарату за допомогою чайної або столової ложки без мірних поділок. Такий підхід веде до значного зниження точності дозування, від якої залежить ефективність і безпека лікування.

В останні десятиліття виробники фармацевтичних засобів поставляють рідкі лікарські форми в комплекті з дозувальними виробами. Залежно від рекомендованої разової дози препарату мірний аксесуар може мати форму шприца, ложки або стакани (останні відрізняються більшою ємністю). До дозувальних виробів для сиропів, суспензій, рідких екстрактів висувається ряд вимог:

 • наявність набору мірних поділок, що відповідають стандартним дозам препаратів;
 • точність градуювання;
 • відповідність матеріалу вимогам до первинної упаковки для фармацевтичної промисловості (хімічна інертність, гігієнічність);
 • для дозувальних стаканів – сумісність із ходовими моделями кришок до флаконів;
 • доступна ціна (комплектація фармакологічної продукції дозувальним виробом не повинна вести до значного підвищення її собівартості).

 

Дозувальні стакани та ложки оптом від виробника ФАРММАШ

Ми пропонуємо виробникам лікарських препаратів дозувальні ложки та стакани, які відповідають усім вимогам до упаковки для фармацевтичної продукції. Здійснюються поставки оптовими партіями, коробами й палетами.

Стакани дозувальні можуть поставлятися як окремо, так і в комплекті із сумісними кришками. Для уточнення оптових цін, отримання консультації, оформлення замовлення ви можете зв’язатися з нашими менеджерами по телефону, через форму на сайті та іншими зручними способами. ТОВ «Фарммаш» гарантує безперебійні поставки дозувальних виробів та іншої продукції.

Хочете звязатись з нами? Заповніть форму, і ми Вам зателефонуємо

Зв'яжіться з представником компанії для отримання додаткової інформації

close